Міжнародне співробітництво в реформуванні безпекового сектору України

Автор(и)

  • А. В. Жгут

Ключові слова:

міжнародне право; міжнародна безпека; міжнародне співробітництво; Євросоюз; положення про взаємний захист і солідарність.

Анотація

У статті розглядаються питання принципів міжнародної взаємодії держав у сфері безпеки, в тому числі України та Євросоюзу. Аналізуються передумови становлення системи міжнародної безпеки та роль ООН в її забезпеченні, правові підходи до регулювання цієї взаємодії.

Посилання

Бучик В. С. Стратегічна культура в спільній політиці безпеки Європейського Союзу: сутність та характеристика навчання. Економіка та держава. 2012. № 4. С. 137–141.

Бучик В. С. Стан та перспективи співробітництва між Україною та Європейським Союзом у сфері безпеки. Реальні проблеми європейської та євроатлантичної інтеграції України: матеріали VII регіон. науковопрактична конф. (Дніпропетровськ, 14 травня 2020 р.). Дніпропетровськ: ДРІДУ НАДУ, 2020. С. 127–129.

Ратифікація Конвенції Організації Об’єднаних Націй проти транснаціональної організованої злочинності та її протоколів (Протокол щодо запобігання, припинення та покарання торгівлі людьми, особливо жінками та дітьми) та Протоколу проти імпортної контрабанди мігрантів сухопутним, повітряним та морським транспортом). URL: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1433-15#Text

Бучик В. С. Стратегическая культура в политике социального обеспечения Европейского Союза: характеристика дня и ночи. Экономика и государство. 2012. №. 4. С. 137–141.

Finnemore M., Hollis D. Constructing norms for global cybersecurity. The American journal of international law. Cambridge, 2016. Vol. 110, N 3. P. 430.

##submission.downloads##

Опубліковано

2021-11-11

Номер

Розділ

Історія та міжнародні відносини