Політика Європейського союзу у перший місяць війни РФ проти України

Автор(и)

  • Д. В. Бабій

Ключові слова:

Європейський Союз; Україна; політика ЄС; членство в ЄС; суб’єктність ЄС

Анотація

Робота присвячена аналізу політики Європейського Союзу та його позицій, діяльності у повномасштабній війні Російської Федерації проти України. В рамках чинного дослідження автором було розглянуто суб’єктність ЄС у сучасних реаліях на міжнародній арені, а також політику ЄС в сучасних реаліях. В дослідженні вагому частину уваги привернуто до питання природи внутрішніх процесів інтеграційного об’єднання у моменти зіткнення з серйозними викликами для ЄС.

Посилання

Національне агенство України з питань державної служби. Відносини між Україною та Європейським Союзом. URL: https://nads.gov.ua/storage/app/sites/5/6756653634445.pdf.

Яковюк І. Європейський Союз і Україна: еволюція взаємовідносин. Вісник Академії правових наук України. 2009. № 3. С. 14–28.

European Commission. European Neighbourhood Policy and Enlargement Negotiations. URL: https://ec.europa.eu/neighbourhood-enlargement/european-neighbourhood-policy/countries-region/ukraine_en.

European Commission. EU solidarity with Ukraine. URL: https://ec.europa.eu/info/strategy/priorities2019-2024/stronger-europe-world/eu-solidarity-ukraine_en#relatedlinks.

European Council. Timeline – EU restrictive measures against Russia over Ukraine. URL: https://www.consilium.europa.eu/en/policies/sanctions/restrictive-measures-against-russia-over-ukraine/historyrestrictive-measures-against-russia-over-ukraine/.

Сидоренко І. Від Литви до Угорщини: хто в ЄС підтримує, а хто блокує швидкий рух України до членства (25.03.2022 р.). Європейська правда. URL: https://www.eurointegration.com.ua/articles/2022/03/25/7136607/

Рігерт Б. Вступ України до ЄС: чи настав час для швидких і сміливих рішень? [Електронний доступ]: URL: https://p.dw.com/p/48EZB.

Speech by President von der Leyen at the European Parliament Plenary on the debriefing of the European Council meeting in Paris on 10 March 2022 and on the preparation of the European Council meeting of 24-25 March 2022, URL: https://ec.europa.eu/commission/presscorner/detail/en/speech_22_1968.

##submission.downloads##

Опубліковано

2022-04-27

Номер

Розділ

Історія та міжнародні відносини