Інформаційно-психологічний вплив на людей під час війни

Автор(и)

  • М. М. Діденко

Ключові слова:

інформація; вплив; війна; психологічний стан; фейк; новина

Анотація

В даній публікації розглядається актуальна проблема для населення України – проблема інформаційно-психологічного впливу інформації (як правдивої, так і фейків) на людей. Особливо цей вплив сильний під час воєнних дій на теренах власної оселі та держави. Булло детально розглянуто що таке інформаційно-психологічний вплив, як саме він впливає на свідомість людини і як може вплинути на державу, розглядався алгоритм впливу та навіювання, його характеристики. Також було наведені певні правила поведінки у соціальних мережах та під час пошуку інформації, для того щоб не попастись в «лапи» даного впливу і вберегти свій моральний стан та стан близьких людей і не піддатись зміні власних думок та поглядів.

Посилання

Кобільник Б. Ю., Гізур А. І. Роль інформаційно-психологічних впливів у інформаційній війні. Актуальні задачі та досягнення у галузі кібербезпеки: Матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції (Кропивницький, 23–25 листопада 2016 року). Кропивницький, 2016. С. 28–29.

Каліченко Б. М. Явище інформаційної війни в українських засобах масової інформації. Науковий журнал «Політикус». Черкаси, 2016. С. 88–93.

Інформаційно-психологічний вплив. URL: http://surl.li/bpiat ( Дата звернення : 23.03)

Мудра І., Сінькова Є. Інструменти інформаційної війни проти України в інтернет-ЗМІ.

##submission.downloads##

Опубліковано

2022-04-28

Номер

Розділ

Природничі та технічні науки