Особливості організації аудиту у воєнний час

Автор(и)

  • Т. А. Савицька

Ключові слова:

аудит; воєнний стан; аудиторська діяльність; аудиторські послуги

Анотація

Війна в Україні створила складні умови для багатьох сфер діяльності, включно з аудиторською. Метою дослідження є визначення основних напрямів змін у вітчизняній аудиторський діяльності з погляду подальшої ідентифікації проблем. У роботі озвучені основні проблеми сучасної аудиторської діяльності в Україні, детально проаналізовані заходи професійної та державної підтримки вітчизняних аудиторів, зокрема зміни закону «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність», виділені шляхи розвитку українського незалежного аудиту в повоєнній економіці. Зроблені висновки, визначені напрями подальших досліджень.

Посилання

Михайленко О., Ніколаєнко С. Особливості аналізу і аудиту господарської діяльності підприємств в умовах воєнного стану. Вісник Хмельницького національного університету. 2022. № 4. С. 163–168.

Акімова Н. С., Наумова Т. А. Організація аудиторської діяльності в умовах воєнного та повоєнного стану. URL: https://cutt.ly/o4dVnxI

Обліково-фінансова наука і практика: пріоритети розвитку та місія у воєнний час: матеріали ХІІІ Міжнар. наук.-практ. конф. (16 листопада 2022 р., м. Київ) / відп. за вип. Ю. С. Бездушна. Київ: ННЦ «ІАЕ», 2022, 243 с.

Про внесення змін до Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність» щодо забезпечення аудиторської діяльності на період дії воєнного стану та післявоєнного відновлення економіки: Закон України від 31.05.2022 № 2285-IX. URL: https://cutt.ly/D4d0l7A

Аудиторська палата України: офіційний сайт. URL: https://www.apu.com.ua/

##submission.downloads##

Опубліковано

2023-04-30

Номер

Розділ

Економічні науки