Проблема іміджу ісламських держав у сучасних міжнародних відносинах
Ключові слова:
імідж; держава; ісламський фундаменталізм; релігія; сучасна система міжнародних відносинАнотація
У даній статті розглядається зростання впливу ісламу на міжнародні відносини, як цілісної системи, що охоплює не лише релігійне світосприйняття в країнах сповідування, а й в усьому світі в цілому; та формування іміджу ісламських держав в окремих регіонах.
Посилання
Пупенко, Ганна Ігорівна. Роль низових релігійних громад у формування радикального ісламу: Україна в європейському контексті. MS thesis. Київ, 2018.
«Іслам, фундаменталізм та політичний розвиток». ІІ Міжнародний симпозіум з Кореї та Близького Сходу в світі, що змінюється, Інститут Близького Сходу, HUFS, Сеул. 1996 рік.
House, Freedom. «Freedom on the Net 2015». Obtenido de https://freedomhouse. org/sites/default/files/F OTN 202015 (2015).
Балацька О. «Політичне насилля як фактор світової політики: сучасні тенденції». Редакційна колегія: 26.
Олів’єр Р. Провал політичного ісламу. Harvard University Press, 1994.
Гранчак Т. ІДІЛ як цивілізаційний виклик (за матеріалами круглого столу «Ісламська держава: генеза і нові тренди»).
Курцман Ч. Мусульмансько-американський тероризм у десятиліття з 11 вересня. Дарем, штат Північна Кароліна: Triangle Center on Terrorism and Homeland Security, 2012.
Бехруз Х. Релігійні та світські норми в правових системах ісламських держав. Порівняльне правознавство. 3–4 (2012): 120–129.
Коппель О., and К. Пасінчук. Європа і Близький Схід: Сфера міжцивілізаційних відносин. Вісник КНУ Міжнародні відносини. 2006. 33–34.
Зінько С. Мусульманські країни Близького Сходу у сучасних міжнародних інформаційних відносинах. Diss. Зінько Соломія Юріївна.
Скороход Л. І. США і проблема демократизації Близького Сходу. Науковий вісник Дипломатичної академії України 10 (2) (2004): 42–56.
Дівак В. В. Країни «Великого Близького Сходу» та Північної Африки в контексті глобального переформатування регіону. Держава і право. 2012.