Проблема іміджу ісламських держав у сучасних міжнародних відносинах

Автор(и)

  • В. Є. Сизонюк 

Ключові слова:

імідж; держава; ісламський фундаменталізм; релігія; сучасна система міжнародних відносин

Анотація

У даній статті розглядається зростання впливу ісламу на міжнародні відносини, як цілісної системи, що охоплює не лише релігійне світосприйняття в країнах сповідування, а й в усьому світі в цілому; та формування іміджу ісламських держав в окремих регіонах.

Посилання

Пупенко, Ганна Ігорівна. Роль низових релігійних громад у формування радикального ісламу: Україна в європейському контексті. MS thesis. Київ, 2018.

«Іслам, фундаменталізм та політичний розвиток». ІІ Міжнародний симпозіум з Кореї та Близького Сходу в світі, що змінюється, Інститут Близького Сходу, HUFS, Сеул. 1996 рік.

House, Freedom. «Freedom on the Net 2015». Obtenido de https://freedomhouse. org/sites/default/files/F OTN 202015 (2015).

Балацька О. «Політичне насилля як фактор світової політики: сучасні тенденції». Редакційна колегія: 26.

Олів’єр Р. Провал політичного ісламу. Harvard University Press, 1994.

Гранчак Т. ІДІЛ як цивілізаційний виклик (за матеріалами круглого столу «Ісламська держава: генеза і нові тренди»).

Курцман Ч. Мусульмансько-американський тероризм у десятиліття з 11 вересня. Дарем, штат Північна Кароліна: Triangle Center on Terrorism and Homeland Security, 2012.

Бехруз Х. Релігійні та світські норми в правових системах ісламських держав. Порівняльне правознавство. 3–4 (2012): 120–129.

Коппель О., and К. Пасінчук. Європа і Близький Схід: Сфера міжцивілізаційних відносин. Вісник КНУ Міжнародні відносини. 2006. 33–34.

Зінько С. Мусульманські країни Близького Сходу у сучасних міжнародних інформаційних відносинах. Diss. Зінько Соломія Юріївна.

Скороход Л. І. США і проблема демократизації Близького Сходу. Науковий вісник Дипломатичної академії України 10 (2) (2004): 42–56.

Дівак В. В. Країни «Великого Близького Сходу» та Північної Африки в контексті глобального переформатування регіону. Держава і право. 2012.

##submission.downloads##

Опубліковано

2020-11-23

Номер

Розділ

Історія та міжнародні відносини