Опитування студентів як інструмент забезпечення якості освіти

Автор(и)

  • А. О. Міщенко

Ключові слова:

якість освіти; моніторинг якості освіти; опитування; анкетування; навчання; освітній процес; результати навчання

Анотація

У даному дослідженні викладено інформацію щодо опитування студентів для забезпечення якості освіти у закладах вищої освіти. За основу було обрано інструментарій анкетування із включенням закритих і відкритих відповідей. Даний спосіб опитування дає можливість переглянути методи викладання предметів фахівцями, звернути увагу на особливості та на можливі недоліки під час організації освітнього процесу. Результати анкетування студентів, підкріплені результатами проведених бесід із викладачами, дадуть змогу загалом підвищити якість освітнього процесу у закладах вищої освіти. За допомогою опитування було встановлено високий рівень кваліфікації викладачів, виявлено незначні недоліки в організації навчальнопізнавальної діяльності студентів, які суттєво не впливають на освітній процес.

Посилання

Дубініна О. С. Анкетування студентів як споcіб моніторингу якості освіти. URL: http://confesp.fl.kpi.ua/fr/node/1229 (дата звернення 20.01.21).

Результати моніторингових досліджень за 2019–2020 рр. / МОН України; Малинський лісотехнічний коледж. URL: рhttps://mltk.co.ua/wp-content/uploads/2020/02/Результатианкетування.pdf (дата звернення 12.12.20).

##submission.downloads##

Опубліковано

2021-05-07

Номер

Розділ

Педагогіка